Знайдіть площу паралелограма зі сторонами 4 см і 5√2 см та кутом 45°


Ответы на вопрос

Отвечает Мартынов Ярослав.

Відповідь:

Пояснення: Площа парал. = добутку його сторін на сінус кута.

S=4*5√2 сінус45= 4*5√2*√2/2=20 см квадратних