знайдіть усі кути утворені в результаті перетину двох паралельних прямих січною якщо внутрішні

односторонні кути відносяться як 11:25

Ответы на вопрос

Отвечает Морченко Алёна.

Ответ:

Нехай х - коефіцієнт пропорційності, тоді 1 кут = 11х, а 2 кут = 25х

Маємо рівняння:

11х+25х=180°

36х=180

х=5

Отже, 1 кут =11×х=11×5=55°

2 кут =25×х=25×5=125°

Объяснение:

там дальше просто оди равны как внутрішні різносторонні, другие как вертикальні

На рисунке все углы уже расписаны