Катети прямокутного трикутника дорівнюють 5 і 12 чому дорівнює синус, що лежить проти більшого

катета?

Ответы на вопрос

Отвечает Галамага Юля.

Ответ:

Sin =12/13

Объяснение:

Щоб знайти ссінус кута , треба знай ти гіпотенузу, а це 12²+5²= √169=13   відношення катета до гіпотенузи і є сінус протилежного до катету кута, 12/13= Sin  притилежного до більшого катету.