Знайдить площу прямокутника якщо його ширина 13 дм а его периметр 62 дм​


Ответы на вопрос

Отвечает Кастанова Алина.

AD=BC=13 дм

ВА=СD=х дм

P=62 дм

Складаємо рівняння:

13 + 13 + х + х = 62

26 + 2х = 62

2х = 62 - 26

2х = 36

х = 36 : 2

х = 18 (дм) — ВА.

BA=CD=18 дм

S(прямокутника) = 18*13 = 234 дм²


Отвечает Лабзин Дима.

Ответ:

234

Объяснение:

ми ширину множим на довжину

62-13-13=36

36/2=18

13*18=234