СРОЧНО ГОДОВАЯ К/Р Знайдіть основи трапеції, якщо одна з них у 4 рази більша за іншу, а середня

лінія трапеції дорівнює 10 см. *Ответы:4 см і 16 см2 см і 8 см5 см і 20 см4 см і 8 см

Ответы на вопрос

Отвечает Степура Алина.

Ответ:4см і 16см

Объяснение:

l(середня лінія)=а+b/2

маємо рівняння 4х+х/2=10

4х+х=20

5х=20

х=4(меньчша з основ)

друга основа=4*4=16см