Знайдіть сторону квадрата, якщо його площа дорівнює 36 см2. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Маргарита.

Відповідь:

a = 6 см

Пояснення:

Площа квадрата:    S = a^2

36 = a^2

a = \sqrt{36}

a = 6 (см)