Знайти катети прямокутного трикутника якщо якщо їх проекції на гіпотенузу дорівнюють 9/5 і 16/5​


Ответы на вопрос

Отвечает Безкишкина Диана.

Ответ:

3 см, 4 см

Объяснение:

гіпотенуза  (с)  = 9/5+ 16/5​ = 25/5=5

катет  а :    а² = 5*9/5=9     а=3 см

катет  в :    в² = 5*16/5=16    в=4 см