Знайдіть суму всіх натуральних чисел які 4 і не перевищують 240


Ответы на вопрос

Отвечает Гурин Егор.

Ответ:

Объяснение:

a₁=4

a=240

d=4

a=a₁+d(n-1)

240=4+4(n-1)

240=4+4n-4

240=4n

n=240/4

n=60

S=(a₁+a)/2 *n

S=(4+240)/2*60=244*30=7320