знайдіть сторони різнобічної трапеції,основи якої дорівнюють 8 см і 20 см,а бічна сторона 10

см,ПОМОГИТЕ‍♀️​

Ответы на вопрос

Отвечает Мочалова Настя.

Ответ:

одна сторона відома за умовою задачі, це 10 , а інша буде √52=2√13

Объяснение:

з вершини В і С проведемо дві висоти до нижньої основи.Ці висоти розділять основу на три відрізки: Х, 8 і 20-(х+8)  якщо ми віришумо , то х=8 , тоді за теоремою Піфагора  з прямокутнього трикутника знайдемо висоту(висоти)   10²-8²=100-64=36 √=6 висоти дорівнюють по 6 Тепер знайдемо другу бічну сторону , 6²+4²=36+16=52√52=2√13