Один із суміжних кутів у 3 рази менший від другого,знайдіть ці кути.СРОЧНО!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Казаков Влад.

Объяснение:

За властивістю суміжних кутів Сумма суміжних кутів дорівнюе 180 гградусів. То:

180:4=45° - меньший кут

То більший кут дорівнює:

45×3=135°

Отвечает Майдич Євген.

Ответ:

45°;135°

Объяснение:

Сума суміжних кутів дорівнює 180°

Нехай х буде один із суміжних кутів, тоді 3х буде другий. Складаємо рівняння.

х+3х=180°

4х=180°

х=180°:4

х=45° градусна міра першого кута.

Тоді градусна міра другого кута 3х, підставляємо значення х.

3*45°=135° градусна міра другого кута.