3. за продаж моркви і буряків сім'я фермерів отрима- да 620 грн. За моркву отримали всісі

виручкирешту - за буряки. На скільки більше грошейотримали за буряки, ніж за моркву?44​

Ответы на вопрос

Отвечает Казора Настя.

1) 620 : 2 = 310 (грн.) – за моркву;

2) 620 - 310 = 310 (грн.) – за буряки;

3) 310 - 310 = 0 (грн.)

Вiдповiдь: 0 гривень. За моркву та буряк сiм'я фермерiв отписала однакову сумму.