Знайдіть кути трикутника LMN, якщо кутL + кутM дорівнює 110°: кутM + кут N 120°


Ответы на вопрос

Отвечает Грохольский Никита.

Пусть °

∠L + ∠M=110°  ⇒  ∠M=110-x

∠M + ∠N=120° ⇒  ∠N=120 - (110 - x)=120 - 110 + x=x + 10

Сумма углов Δ=180°  ⇒

х + 110 - х + х + 10=180

х=180 - 120 = 60°=∠L

∠M=110-60=50°

∠N=60 + 10=70°

Ответ: ∠L=60°;  ∠M=50°;  ∠N=70°.