У прямокутному трикутнику KLC C=90°,L=30°,KM-бісектриса трикутника.Знайдіть довжину катета CL,

якщоML=16см ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бычкова Анечка.

Ответ:

32см

Объяснение:

КМ бісектриса, за теоремою бісектриса ділить сторону на дві рівні частини, МL = 16 см. Звідси виходить що СL=МL×2= 16×2=32