На стороні ВС паралелограма ABCD позначили точку м. Знайдіть площу паралелограма ABCD, якщо площа

трикутии-ка AMD дорівнює 16 см2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шаймарданов Радмир.

Ответ:

Площа паралелограма ABCD  дорівнює 32 см²

Объяснение:

На стороні ВС паралелограма ABCD позначили точку M.

Знайдіть площу паралелограма ABCD, якщо площа трикутника AMD дорівнює 16 см².

  • Площа трикутника дорівнює пів добутку його сторони (основи) на проведену до неї висоту:

\boxed {\bf S=\frac{1}{2} ah_a}

  • Площа паралелограма дорівнює добутку висоти і сторони, до якої проведена висота:

\boxed {\bf S= ah_a}

Дано: ABCD - паралелограм, М ∈ ВС, S(AMD)=16см²

Знайти: S(ABCD).

З точки М опустимо перпендикуляр МН на сторону AD. МН⊥AD.

Тоді площа трикутника  AMD:

\sf S_{AMD}=\dfrac{1}{2} \cdot AD\cdot MH

Звідси:

\sf AD\cdot MH=2\cdot S_{AMD}=2\cdot16=32

Площа паралелограма ABCD:

\sf S_{ABCD}=AD\cdot MH

так як AD·MH=32, то   \bf S_{ABCD}=32 см²

#SPJ5