Один із кутів гострого прямокутного трикутника у 8 разів менший за інший.Знайдіть ці кути Мне очень

срочно!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Шильников Егор.

Ответ:

 10⁰  80°  90°      

Объяснение:

Сума кутів трикутника дорівнює 180°

тому, що трикутник прямокутний то один з його кутів 90°

180-90=90°

х+8х=90

9х=90

х=90/9

х=10⁰

10*8=80°