Площа рівностороннього трикутника дорівнює 168 см. Знайдіть йогопериметр.​


Ответы на вопрос

Отвечает Султанов Зиннур.

Ответ:

6√(61√3) см

Объяснение:

Формула знаходження площі рівностороннього трикутника.

S=a²√3/4, де а- сторона трикутника.

Знайдемо а.

а²=S*4/√3

a²=168*4/√3=672/√3=224*√3√3/√3=

=244√3 см

a=√(244√3) см

P=3*a=3*√(244√3)=3*2√(61√3)=6*√(61√3) см.