Знайти площу рівностороннього трикутника із стороною 12 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Maratov Adilet.

Ответ: 36√3

Объяснение: Sравностор. ∆ = а²√3/4 = 12²√3/4 = 144√3/4 = 36√3.