Промінь BD ділить кут ABC на два кути знайдіть кут ABC якщо кут ABD дорівнює 54 а cbd 72​


Ответы на вопрос

Отвечает Бахмутова Анастасия.

Ответ:

ABC = АВD + CBD = 72 +54= 126