Знайти площу трикутника зі сторонами 4 см і 8 см і кутом між ними 60°​


Ответы на вопрос

Отвечает Малахов Дмитрий.

Ответ:

Застосуємо формулу S=0,5·а·b·sin∠C.

а=4 см, b=8 см, ∠С=60°.

S=0,5·4·8·√3/2=2√3 см².

Ответ: 2√3 см².

Объяснение: