промінь c проходить між сторонами кута ab що дорівнює 120°.Знайдіть кут ac і cb , якщо кут ac на

50° більший за кут cb. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мадиқасым Жарас.

Ответ:

cb = 35°, ac = 85°

Объяснение:

Нехай cb = x, тоді

ac = x+50.

x+x+50=120,

2x=70,

x=35=cb,

ac = 35+50=85