Знайти кути паралелограма, якщо два з них відносяться як 1:5.​


Ответы на вопрос

Отвечает Щеголеватых Егор.

Ответ:

30°, 150°,30°,150°

Объяснение:

Протилежні кути паралелограма рівні

Отже, оскільки два кути паралелогарма відносяться як 1:5, ці кути прилеглі до однієї сторони і їх сума 180°

Складемо рівняння, де:

один кут - 1х, інший - 5х, х - коефіціент

1х+5х=180

6х=180

х=180:6

х=30

1х=1*30=30° - один кут та протилежний йому;

5х=5*30=150° - інший кут та протилежний йому