Знайдіть кути паралельна якщо один з них на 15° більший за другий


Ответы на вопрос

Отвечает Харин Егор.

Відповідь: 82,5 і 97,5

Пояснення:

Нехай один кут =х, тоді інший (х+15).

х+(х+15)=180 (суміжні кути)

2х-15=180

2х=165

х=82,5

Отже, градусна міра першого кута 82,5 градусів, а іншого (82,5+15)=97,5