Знайти периметр прямокутника, якщо точка перетину його діагоналей віддалена від його сторін на 5 см

і 7 см ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гюлизарян Серж.

Ответ:

48 см

Объяснение:

1) Одна сторона прямоугольника =

5 х 2 = 10 см.

2) Другая сторона равна:

7 х 2 = 14 см.

3) Находим периметр:

10 х 2 + 14 х 2 = 20 + 28 = 48 см