Знайдіть довжину відрізка АВ і координати його середини якощо А(4;-5) і В(-3;-1)​


Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Ева.

Відповідь: АВ=3√6

О(0,5;-3)

Пояснення:

АВ=√(4+3)²+(-5+1)²=√48+16=√54=√9×6=3√6

О(х;у)- середина АВ

х=4-3/2=0,5

у=-5-1/2=-3

О(0,5;-3)