У прямокутному Δ ABC (кут C дорівнює 90° ) довжина катета AC дорівнює k, синус кута CAB дорівнює

3/5 . Знайдіть довжину гіпотенузи AB.

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Александр.

Ответ:

sin<CAB=CB/AB=3/5

sin^2<CAB+cos^2<CAB=1

cos<CAB=√(1-9/25)=√16/25=4/5=AC/AB

AB=AC/cos<CAB=k:4/5=5k/4