визначте чи має коло задане рівнянням (х+2)^2+(у-1)^2=5 спільні точки з осями координат. знайдіть

координати цих точок

Ответы на вопрос

Отвечает Формерский Иван.

Ответ:

Пересечение с осью абсцисс: (0;0)(-4;0)

Пересечение с осью ординат: (0;0)(0;2)

Объяснение:

(x+2)^2+(y-1)^2=5\\x=0\\2^2+(y-1)^2=5; (y-1)^2=5-4;(y-1)^2=1\\y-1=1;y_{1}=2\\y-1=-1;y_{2}=0\\\\y=0\\ (x+2)^2+1=5\\(x+2)^2=4;\\x+2=2;x_{1}=0\\x+2=-2;x_{2}=-4

Пересечение с осью абсцисс: (0;0)(-4;0)

Пересечение с осью ординат: (0;0)(0;2)