Одна із сторін паралелограма ABCD, у 3 рази більша за іншу, бісектриса AK ділить більшу сторону BC

на відрізки так що KC-BK =2×15=30, відповідно знайдіть периметр паралелограма. СРОЧНО!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Абрамова Ксения.

Ответ:

60 см

Объяснение:

2*15=30(30*2=60)