Обчисли градусні міри суміжних кутів, які співвідносяться як 1:19. (∠B більший, ніж ∠A) ∠A= ° ∠B=

°

Ответы на вопрос

Отвечает Мищенкова Анастасия.

Відповідь

<В=171°

<А=9°

Объяснение:

Сума суміжних кутів дорівнює 180°

Нехай градусна міра першого кута буде х°, тоді другого кута буде 19х.

Складаємо рівняння.

х+19х=180

20х=180

х=180/20

х=9° градусна міра першого кута.

9*19=171° градусна міра другого кута.