Знайдіть градусну міру двох дуг кола на які його поділяють дві точки, якщо градусна міра однієї з

дуг у 4 рази більша за градусні міру другої ​

Ответы на вопрос

Отвечает Девяткин Егор.

Ответ:

72° и 288°.

Объяснение:

1) Пусть х - меньшая дуга, тогда 4х - большая дуга.

2) Так как окружность = 360°, то

х+4х = 360

5х = 360

х = 360: 5 = 72° - это меньшая дуга;

4х = 72* 4 = 288° - это большая дуга.

ПРОВЕРКА:

72° + 288° = 360°

Ответ: 72° и 288°.