CH-висота кут ABC .знайти ACH;BCH, якщо кут A=30градусів; кут B=58градусів ​


Ответы на вопрос

Отвечает Чебанова Анастасия.

Ответ:

кут АСН=180-90-30=60

кут ВСН=180-90-58=32