різниця односторонніх кутів утворених при перетині двох паралельних прямих січною дорівнює 50°

знайдіть ці кути​

Ответы на вопрос

Отвечает Хабибулина Гузель.

Ответ:

65; 115

Объяснение:

Нехай x та y це величина кутів, тоді за теоремою сума відповідних кутів при січній 180 градусів, а за умовою різниця кутів 50, отже

x + y = 180; x = 180 - y;

x - y = 50;  x = 50 + y

180 - y = 50 + y

2y = 130; y = 65;

x = 50 + y = 50 + 65 = 115;