Знайди кут між двома прямими якщо різниця двох кутів утворених при перетині цих прямих дорівнює 82°​


Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ: Кутом між прямими, що перетинаються, називають менший із кутів, що утворився при перетині цих прямих. В нашому випадку 49

Объяснение:

х+х+82=180

2х=180-82

х=98/2

х=49

49+82=131