Знайдіть координати середини відрізка AB якщо А (-12;-3) Б (-8;1)​


Ответы на вопрос

Отвечает Kurgeldiev Nursultan.

Пусть точка С - это середина отрезка АВ.

Тогда :

x_{c} = \frac{x_{a}+x_{b}  }{2} = \frac{-12+(-8)}{2} = \frac{-12-8}{2} = \frac{-20}{2} = -10.

y_{c} = \frac{y_{a} + y_{b} }{2} = \frac{-3+1}{2} = \frac{-2}{2} =-1.

Ответ : С (-10 ; -1).