ОЧЕНЬ СРОЧНО !!! Знайти довжину кола якщо його діаметр на 3/П см , більший ніж радіус


Ответы на вопрос

Отвечает Королев Паша.

Ответ:

L = 6

Объяснение:

D = 2R

R + 3/П = 2R

R = 3/П

L = 2ПR = 2П * 3 / П = 6