Обчисліть медіану трикутника зі сторонами 6, 7 і 8 см, якщо вона опущена на найбільшу сторону.

Відповідь округліть до цілих.

Ответы на вопрос

Отвечает Сопов Ростислав.

Ответ: ≈5 см

Объяснение:

Найдем медиану по формуле медианы треугольника:

Mc²=0.25(2a²+2b²-c²)=0.25(2*6²+2*7²-8²)=0.25(72+98-64)=

=0.25*106=26.5

Mc=√26.5≈5 см