Нижня основа на 12 см більше середньої лінії 15 см Знайти основи​


Ответы на вопрос

Отвечает Зайнединова Лиза.

Ответ:

Нижня основа=15+12=27

(27+b)÷2=15

b=3

верхня основа = 3