Знайти основи трапеції якщо вони відносяться як 2:3 а середня лінія трапеції дорівнює 10 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Щелкун Даша.

Ответ:

(a+b)÷2=10

a+b=20

5x=20

x=4

1основа=4×2=8

2основа=4×3=12