У трапецію вписано коло.Середня лінія трапеції дорівнює 18 см.Знайти периметр трапеції


Ответы на вопрос

Отвечает Никитенко Таня.

Якщо в трапецію вписано коло, то сума основ дорівнює сумі бічник сторін.

Середня лінія трапеції дорівнює напівсумі основ. Отже  сума основ

18*2=36 см, і сума бічних сторін також 36 см.

Р=36+36=72 см

Відповідь: 72 см.