Один з внутрішніх односторонніх кутів, утворених при перетині двох паралельних прямих січною на 40°

більший за інший. Знайдіть ці кути.

Ответы на вопрос

Отвечает Белый Илья.

Ответ:

1 кут -70 , 2 кут - 110

Объяснение:

розв'язуємо за допомогою рівняння та властивість внутрішніх односторонніх ( їх сума =180 )

x+x+40=180

2x=180-40

2x=140

x=140÷2

x=70

70+40=110