висота конуса дорівнює 24 см а радіус його основи на 18 см менший від твірної знайдіть площу

осьового перерізу конуса​

Ответы на вопрос

Отвечает Gareev Ilsur.

Ответ:

168 см²

Объяснение:

СО = 24 см - высота конуса,

AO = r - радиус основания конуса,

АС = r + 18 - образующая.

ΔАСО: ∠АОС = 90°, по теореме Пифагора

 АО² + СО² = АС²

 r² + 24² = (r + 18)²

 r² + 576 = r² + 36r + 324

 36r = 252

 r = 7 см

АВ = 2r = 14 см

S_{ABC}=\dfrac{1}{2}\cdot AB\cdot CO=\dfrac{1}{2}\cdot 14\cdot 24=168 см²