Знайдіть суміжні кути, якщо їх градусні міри відносяться як 2:7.ДАЮ 25 БАЛЛОВ​


Ответы на вопрос

Отвечает Файзуллаева Жанел.

Ответ:

20;140

Объяснение:

Сума двух суміжних кутів за властивістю суміжних кутів 180 градусів.Введемо коефіціент пропорційності x, тоді один з кутів 2x, а інший 7x.

7x + 2x = 180

9x = 180

x = 20

Один з кутів 2х = 2 * 20 = 40, а інший 7 * 20 = 140