Сторони трикутника відносяться як, 5 : 6 : 9. Знайдіть невідомі сторони подібного до нього

трикутника , якщо його периметр дорівнює 40 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Бородкин Никита.

Ответ:

10; 12;18 - сторони трикутника

Объяснение:

Введемо коефіціент пропорційності х, тоді сторони трикутника це 5х,6х,9х. Периметр це сума усіх сторін, тобто

5x + 6x + 9x = 40

20x = 40

x = 2

Отже сторони трикутника

Перша сторона: 5x = 5 * 2 = 10

Друга сторона: 6x = 6 *2 = 12

Третя сторона: 9x = 9 * 2 =18

Отвечает Мищук Никита.

Задача на співвідношення, тоді введемо коефіцієнт пропорційності - х. сторони трикутника будуть відноситись, як 5х,6х,9х.

Знайдемо Р△=5х+6х+7х

40=20х

х=2.

Тепер знайдемо невідомі сторони, вони будуть становити 10 см, 12 см, 18 см.

Відповідь: 10 см, 12 см, 18 см.