6. Знайти бічну сторону рівнобічної трапеції, якщо середня лінія дорівнює 6 см, а периметр 28

см.А) 16 см Б )14 см В) 7 см Г)8 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Шишкина Алена.

Ответ:

8 cm

Объяснение:

За властивістю середньої лінії трапеції, вона дорівнює півсумі ії основ, яким паралельна. Тобто BC+AD = 6*2= 12cm

Бічні сторони у рівнобічної трапеції рівні. Тобто якщо відняти від периметра ( 28см) суму основ, отримаємо суму бічних сторін, які буде достатньо поділити на два.

АВ=DC = (28-12):2= 16:2= 8 cm