20 баллов.8 класс. У рівнобічній трапеції більша основа дорівнює 30 см, бічна сторона - 12 см, а

кут між бічною стороною та більшою основою дорівнює 60°.Знайдіть середню лінію трапеції​

Ответы на вопрос

Отвечает Воднев Ваня.

Ответ:

24.

Объяснение:

проведемо висоти ВН і СЕ. АВН=ДСЕ=30°=> за властивістю АН=ЕД=12/2=6=> НЕ=ВС=30-12=18. Середня лінія=АД + ВС / 2=30+18/2=24.


Отвечает Шельомин Лёша.

Ответ:

1)30+12_42///2)60+42_102