Один із кутів прямокутної трапеції на 20° більший за інший.Знайдіть найменший кут цієї трапеції​


Ответы на вопрос

Отвечает Попов Даниил.

Ответ:

менший кут-80°

Объяснение:

Сумма кутів будь якої трапеції дорівнює 360°.

У прямокутної трапеції два прямих кути, що в суммі є 180°, два інших дорівнюють теж 180°. Виразимо один з них через х і найдемо їх:

х+(х+20)=180°; 2х=180-20; 2х=160; х=160/2=80°(це менший кут трапеції).

Більший кут=80+20=100°