ЗНАЙТИ СТОРОНИ ТРИКУТНИКА, ЯКЩО ЙОГО ПЕРИМЕТР ДОРІВНЮЄ: 48 ДМ, А ДОВЖИНА СТОРІН ВІДНОСЯТЬСЯ ЯК: а)

1:1:1; б) 3:4:5, в) 7:7:10.

Ответы на вопрос

Отвечает Андрианов Дима.

Відповідь:

а) по 16 см

б) 12см, 16см, 20см

в) 6см, 8см, 10см

Пояснення:

а) Нехай х - коефіцієнт пропорційності, тоді сторони = по х см

х + х + х = 48

3х = 48

х = 16см

Отже, кожна сторона = по 16см

б) Нехай х - коефіцієнт пропорційності, тоді перша сторона = 3х, друга = 4х, а третя = 5х

3х + 4х + 5х = 48

12х = 48

х = 4

перша сторона = 12см, друга = 16см, а третя = 20см

в) Нехай х - коефіцієнт пропорційності, тоді перша сторона = 7х, друга = 7х, а третя = 10х

7х + 7х + 10х = 48

24х = 48

х = 2

перша сторона = 6см, друга = 8см, а третя = 10см