Обчисліть a̅⋅b̅ , якщо ∣a̅∣=4, ∣b̅∣=6, а кут між векторами a̅ і b̅ дорівнює 30⁰


Ответы на вопрос

Отвечает Петренко Вероника.

Ответ:

a̅⋅b̅ = 12\sqrt{3}

Объяснение:

a̅⋅b̅ = ∣a̅∣*∣b̅∣ * cos α = 4 * 6 * cos 30 = \frac{6 * 4 *\sqrt{3} }{2}=12\sqrt{3}