Знайдіть периметр рівностороннього трикутника, середня лінія якого дорівнює 4​


Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Александра.

Відповідь:

24 од.

Пояснення:

по визначенню середньої лінії трикутника :Середня лінія трикутника паралельна одній із його сторін і дорівнює половині цієї сторони.

Так як трикутник  рівносторонній, то всі сторони а

а= 2*4=8

З=3*а=3*8=24 (од.) пишемо одиниці, так як не відомо, чи то см, чи м, чи мм