сторони трикутника відносяться як 7:6:3 знайти сторони подібного трикутника, якщо менша сторона

дорівнює 9см срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Гапша Дарья.

3х=9

х=9:3

х=3

7×3=21(см)

6×3=18(см)

3×3=9(см)