627. Дві сторони гострокутного трикутника дорівнюють 8 см і 10 см. Обчисліть кут між цими

сторонами, якщо площатрикутника дорівнює 20√2 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Ткачук Андрій.

Ответ:

Объяснение:

S=a*b*sinx=8*10*sinx=20\sqrt{2}

4sinx=\sqrt{2}

sinx=\sqrt{2}/4

Следовательно по таблице Брадиса 20,7